קורס צלילה חופשית באילת

הרבה אנשים מתקשרים אלי ומבררים מידע לגבי קורס צלילה חופשית. עלות, תוכן, התאמה לצרכים, ניסיון שלי, מועדים לקורס ועוד. חלק מהלקוחות לא מבינים את ההבדל והמשמעות של לעשות  קורס בים תיכון או באילת. אשמח להבהיר כאן כמה נקודות חשובות בעיקר על היתרונות של קורס צלילה חופשית באילת. אין ספק זוהי נסיעה של כמה שעות עם רכב או טיסה של 45 דקות אבל התגמול תמיד מנצח! רוב הלקוחות שלי גרים במרכז הארץ או בצפון ואף פעם לא קיבלתי פידבק ישיר או עקיף מלקוחות שהצטערו או חשבו שההחלטה לבוא לאילת לא הייתה חכמה. נהפוך הוא: רק פידבקים טובים שהיה שווה כל רגע להגיע לאילת! עשרה נתונים שאולי יעזרו לכם להחליט האם שווה להגיע עד אילת בשביל קורס צלילה חופשית.

יתרונות מובהקים על התנאים בים סוף:

1)המים לא כל-כך קרים בחורף (22 מעלות). בים תיכון המים מגיעים ל-16 מעלות. קרררר

2)המים באילת נקיים!!! אין ביוב שנשפך לים בכל רצועת החוף הדרומי!

3)הראות במים עושה את ההבדל-הראות באילת רוב השנה נעה בים 10 ל-40 מטר. ראות ממוצעת של 25 מטר רוב השנה. בים תיכון הראות לפעמים 1 מטר ופעמים נדירות יש ראות של 10 מטר ומעלה.

4)תנאי הים: באילת אפשר לצלול כל השנה למעט ימים בודדים של סופות דרומיות. לא קרה לי פעם אחת שהייתי צריך לבטל קורס עקב תנאים לא טובים. בים תיכון מבטלים קורסים באופן קבוע כי הים לא מאפשר!

5)העומק באילת מאוד זמין! יש לנו עד 40 מטר עומק בשחייה של מספר דקות מהחוף. אין צורך בקייאק או סירה בשביל להעמיק. מבחינת התארגנות זה עולם אחר, הרבה פחות מסורבל והרבה פחות מעייף!

6)הקורס מתבצע באופן רצוף ללא הפסקות וקיטועים. הכול נמצא פה: הבריכה, הים, כיתה, מועדון צלילה וכו, החוויה והשיפור מורגש באופן מיידי ולא נמרח על הרבה זמן!

7)חופשה! אין כמו לשלב קורס צלילה חופשית עם ההרגשה שיצאתם לנקות את הראש. תאמינו לי זה ממש עובד!

8)מי שצולל מיכלים יכול לשלב צלילות כיף לאחר סיום הקורס. זו פריווילגיה שאין בים תיכון!

9)כל הפעמים שראיתי כריש לוויתן באילת היה באמצע קורס צלילה חופשית זה חוויה של פעם בחיים וזה יכול לקרות פה באילת!

10)אל תשכחו: אתם לומדים צלילה החופשית אצל הצולל החופשי הכי עמוק בארץ ויש כזה רק אחד! (-:  

אילת זה מקום מיוחד לא רק בגלל הים, יש פה מדבר מדהים והרבה מסלולי הליכה מדהימים שמתאימים בעיקר בחורף. יש תמיד אופציה של קמפינג בחוף או באחד הוואדיות. למי שאוהב שטח השילוב של השינה בחיק הטבע וקורס צלילה חופשית הוא חוויה שתזכרו לכל החיים!